ESH14-13SL-90
ESH14-13SL-90
Obj. číslo:AESH14-13SL90
Závit:R 1/4
Trn na hadici:13mm
Šestihran:15mm
Délka:34mm
Délka závitu:11mm
Délka trnu:24mm