ESHG12-19SL-90
ESHG12-19SL-90
Obj. číslo:AESHG12-19SL-90
Závit:R1/2
Trn na hadici:19mm
Šestihran:24mm
Délka:47mm
Délka závitu:16mm
Délka trnu:32mm