ESHG2415-19SL-90
ESHG2415-19SL-90
Obj. číslo:AESHG2415-19SL-90
Závit:M24X1,5
Trn na hadici:19mm
Šestihran:24mm
Délka:47mm
Délka závitu:16mm
Délka trnu:32mm